Наша Аргентина

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Наша Аргентина » Поиск родственников. » шукаю родичів в Аргентині


шукаю родичів в Аргентині

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Пару днів назад мені бабуся розповіла про родичів, які переїхали у Аргентину, під час «великого переселення» з слов’янських земель за Атлантичний океан у пошуках кращого життя. Вона дуже хотіла б дізнатись про їх долю та долю нащадків, що залишилися. Хто зможе допомогти, я буду вдячний за будь-яку інформацію. Ось коротка історія, яка хоч якось зможе допомогти при пошуку.
У 1927 року у Аргентину у місто Кардоба переїхав Козярець Кіндрат, а згодом у слід Мельник Марта Петрівна, де вони одружились. По переїзду проживали в Україні у Рівненській області. Після спільного життя у народилися сини Петро і Олексій. Козярець Олексій одружився і дружину звуть Марі, Петро одружився з Крістіною(приблизна дата одруження 1971-72 р. р.). У Олексія народився син Альша (орієнтовна дата народження 1968 рік). Про подальшу долю родичів нічого не відомо. У листа Кіндрат та Марта писали про те, що мають внуків, та імена не вказували. Орієнтовні адреси, по яким вони могли проживати: gral uriburu 306 B'Colon (що це таке, не маю і найменшого уявлення) або malaga 1564 B'Colon. Буду вдячний за будь-яку інформацію.

0

2

Перепрошую.
Імена та прізвища латинськими літерами, як на конвертах листів від них.

0

3

вибач, та я не зрозумів питання. необхідно написати їх імена на форум латинськими, як і було написано на конверті?

0

4

rudja написал(а):

вибач, та я не зрозумів питання. необхідно написати їх імена на форум латинськими, як і було написано на конверті?

Так.
Бо дуже багато різних транслітерацій. Шукати всі варіанти дуже важко

0

5

Я думаю, что это они, только Алехандро 1933 года рождения и Педро 1943 года рождения
Информация на 2004 год:
У Алехандро с ним проживали 2 сына: Дарио Алехандро 1968 года рождения и Диего 1971 года рождения, и дочь Лурдес Вероника 1973 г.р.
Педро проживал с дочерью Росарио Патрисия 1978 г.р.

Адрес MURCIA 1842 в городе Кордоба относится к району Колон.
B'Colon это Barrio Colon, что означает район Колон

KOZIARCZUK PEDRO,ELECTRI,ALVEAR 382
KOZIARCZUK ROSARIO PATRICIA,EST,ALVEAR 382

KOZIARCZUK ALEJANDRO,EST,MURCIA 1842
KOZIARCZUK DARIO ALEJANDRO,EST,MURCIA 1842
KOZIARCZUK DIEGO C.,EST,MURCIA 1842
KOZIARCZUK LOURDES VERONICA,EST,MURCIA 1842

KOZIARCZUK CLAUDIA LORENA,EST,MONSERRAT 2291

Из телефонной книги:

KOZIARCZUK CLAUDIA L
(351) 468-0951
Alvear Marcelo Torcuato De 939 12 A
Córdoba - Córdoba Cordoba - Capital - (X5000KGM)

KOZIARCZUK PEDRO
(351) 423-6671
Colon 184 3 Of.9
Córdoba - Córdoba Cordoba - Capital - (X5000EPO)

KOZIARZUCK ALEJANDRO
(351) 455-9914
Murcia 1842
Córdoba - Córdoba Cordoba - Capital - (X5014BHL)

0

6

дякую за інформацію) ми подивилися старі записи, і імена сходяться, навіть роки народження)
а не як з ними не можна зв'язатися чи повідомити про те, що ними цікавляться з України... бо можна спробувати з ними з'язатися, та не факт, що вони знають українську або російську мову... а не відомо, чи живі ще Кіндрат чи Марта? буду вдячний за будь яку інформацію)

0

7

rudja написал(а):

дякую за інформацію) ми подивилися старі записи, і імена сходяться, навіть роки народження)
а не як з ними не можна зв'язатися чи повідомити про те, що ними цікавляться з України... бо можна спробувати з ними з'язатися, та не факт, що вони знають українську або російську мову... а не відомо, чи живі ще Кіндрат чи Марта? буду вдячний за будь яку інформацію)

перш за все ВИ ВПЕВНЕНІ ЩО ВОНИ ХОЧУТЬ З ВАМИ СПІЛКУВАТИСЬ ??? я так колись знайшов одних родичів своїх знайомих у буенос-айресі за допомогою телефонної книги і "дедукції" - і що , вони скромно подякували за добру звістку і за листа від родичів з україни . як результат - рак на горі свистить після дощу в четвер .

0


Вы здесь » Наша Аргентина » Поиск родственников. » шукаю родичів в Аргентині